Kliimamuutus on kogu planeedi probleem. Selle lahendamiseks otsitakse meetodeid aga nii rahvusvahelisel, regionaalsel kui riikide tasandil. Millised on seni leitud lahendused, nende puudujäägid ning millised on täiendavad võimalused kliimamuutuse leevendamiseks?

Kliimamuutusest, selle põhjustest ning tagajärgedest räägib keskkonnakaitsja ja konsultant Peep Mardiste. Kliimamuutust leevendavaid õiguslikke vahendeid ja seni kasutamata võimalusi tutvustab KÕKi jurist Siim Vahtrus. Ettekannetele järgneval arutelul on osalejad oodatud ka oma arvamust jagama.

Loenguõhtu toimub järgmisel neljapäeval, 2. juunil 2011.a. kell 17.15 Tartu Keskkonnahariduse Keskuse saalis, Kompanii 10 Tartus.

Oodatud on kõik huvilised! Loenguõhtutel osalemine on tasuta.

KÕKi loenguõhtute sari „Õiguslikud võimalused keskkonnaprobleemide lahendamiseks“  käsiteb viimastel aastatel palju tähelepanu saanud, ent varasemalt reguleerimata keskkonnaprobleemide lahendamise õiguslikke võimalusi. Eesmärgiks on anda ülevaade teemade tänasest normistikust ning arutada, millised on keskkonnaõiguse piirid ja võimalused.  Loenguõhtute kohta saab lähemalt infot KÕKi kodulehelt projektide rubriigist.

Loenguõhtute sarja toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

Lisainfo: Kärt Vaarmari, tel 5274761, e-mail kart@k6k.ee