Oleme andnud välja keskkonnaõiguse uudiskirja, pannud kokku analüüse, korraldanud koolitusi, koostanud juhendeid ja andnud õigusabi. Koostöös teiste keskkonnaorganisatsioonidega püüame kaasa aidata keskkonnaotsuste läbipaistvuse suurendamisele ja kodanike kaasamisele otsustusprotsessidesse.

Sünnipäeva tähistamiseks toimus 2. novembril Tartus meeleolukas üritus, kus viibisid KÕK-i jaoks läbi aegade olulised isikud. Meenutati organisatsiooni saamislugu, räägiti olevikust ja ka tulevikust. 

Novembris värskendasime oma kodulehekülge, mille rubriikidest Tehtud tööd ja Projektid saab ammendava ülevaate senistest tegevustest ja saavutustest.

Milline on viieaastane KÕK? Palusime oma sõpradel sellele vastata ning saime tulemuseks, et KÕK on oma tegevustes „sihipärane ja iseseisva mõtlemisega“, meil on olemas „kompetentsus, avatus ja sotsiaalne tundlikkus“. Viieaastasena oleme „nutikas, arenev ja edaspüüdlik, unikaalse tegevussuunaga organisatsioon”. Kokkuvõtvalt on KÕK “pühendunud ja entusiastlik maailmaparandaja”.

Keskkonnaõiguse Keskus tänab kõiki oma koostööpartnereid, toetajaid ja häid sõpru, kelle innustaval toel on koos hea astuda järgmisesse viisaastakusse!