KÕKi ühe asutajana juba alates organisatsiooni loomisest 2007. a KÕKis tegutsenud Kärt Vaarmari sõnul on praegu just õige aeg ohjade üleandmiseks. „Seitsme ja poole aastaga on KÕKist kujunenud hästitoimiv ning eksperdina tuntud tugev organisatsioon. Olen selle ülesehitamisse panustanud palju energiat ning nüüd on aeg mõni kuu puhata. Seejärel kavatsen otsida uusi väljakutseid ja perspektiivi. Lahkumine ei ole õnneks raske, sest mul on suurepärased ja võimekad kolleegid, kes KÕKi eesmärke edasi viivad. Asutajana jään organisatsiooni käekäiku loomulikult ka edaspidi jälgima ning vajadusel nõuga kaasa aitama.“

KÕKi juhatuse ainukese liikmena jätkav Siim Vahtrus loodab, et Kärt leiab endale peagi uue väärilise väljakutse. „Ükskõik milline kollektiiv peaks olema ülimalt rõõmus, kui selle read täienevad sedavõrd tööka, targa ja kohusetundliku liikmega,“ lisas ta.

KÕKis jätkub töö esialgu senise meeskonnaga, mida on plaanis hiljemalt juba sügisest laiendada. „KÕK jätkab keskkonnaalaste avalike huvide kaitsmist ning pakub endistviisi juriidilist nõu nii kogukondadele, kohalikele omavalitsustele, keskkonna-organisatsioonidele kui riigile. Kuna vajadus KÕKi abi järele on jätkuvalt suur, siis otsime juba aasta teises pooles oma meeskonnale täiendust,“ selgitas Siim Vahtrus. „Usun, et Kärt ei jää KÕKi tegevustest samuti täiesti kõrvale – lisaks asutaja staatusele on ta alati oodatud nii KÕKi nõukogusse kui meie kontorist läbi astuma“.

Lisainfo:
Siim Vahtrus
siim@k6k.ee
5568 3880

Kärt Vaarmari
kart@k6k.ee
527 4761