"KÕKiga tutvusin üsna pea, kui õigusteadust õppima läksin ning sellest ajast saati olen ka nende tegemistel silma peal hoidnud, nt uudiskirja lugenud. Keskkonnaõigus pakkus juba juuraõpingute algusaastatel huvi, aga Tartu Ülikooli õigusteaduse kraadi saades pidi mõistagi kõik teised õigusvaldkonnad enne selgeks saama, kui sai keskkonnaõiguse juurde minna. Nii jõudis see õigusvaldkond mul vahepeal ununeda ja hõivasin end muude ettevõtmistega.

Õnneks või kahjuks, aga uudised üha süvenevatest keskkonnakriisidest tuletasid taas meelde, et tuleks fookust hoida ja keskkonnateemadega tegeleda. Praegu olen õigusteaduse magistrit lõpetamas. Kirjutan magistritööd keskkonnaõiguse valdkonnas ja õpin selle ala professionaalidelt KÕKis. Tean, et tegemist on olulise ja keeruka valdkonnaga ning mul on veel pikk tee minna enne kui osav olen, aga tunnen, et see on väärt ettevõtmine. Keskkonnaõiguse teemadest selget lemmikut veel ei ole, aga huvipakkuvamad on siiani olnud need, millega ühel või teisel moel olen lähemalt kokku puutunud - nt looduskaitse, jäätmed, kliima ning õigusküsimused, mis puudutavad kaebeõigust ja kaalutlusotsuste tegemist keskkonnaasjades.

Valik teha praktika just KÕKis oli minu jaoks loogiline samm, kuna KÕK on Eestis ainulaadne tugeva missiooniga keskkonnaõigusega tegelev organisatsioon ning minu silmis väga positiivse kuvandiga. Tean, et mul on motivatsioon ja areng kõige suurem, kui tegelen praktiliste ülesannetega ja olen nö asjas sees. Peamine ootus praktikalt on lihtne - ikka õppida, õppida, õppida!. Sain juba mõningad ülesanded ja olen igal juhul põnevil, aga neist kirjutan juba lähemalt kui praktika läbi."