Uudiskirja loevad ametnikud, kogukonnad, keskkonnaühendused, ettevõtted, juristid, tudengid, teadlased ja paljud teised huvilised. Kokku on uudiskirjale tellijaid ligi 600, lisaks nö juhulugejad. Uudiskirja sisu aitab huvilistel paremini mõista vastuvõetud seadusi või plaanitavate eelnõude sisu. Sageli on uudistele lisatud ka juristi ekspertarvamus, mis aitab keerulist teemat lahti mõtestada. Praeguseks oleme tänu headele annetajatele kogunud  555 eurot, ent kokku soovime koguda 4000 eurot, et saaksime kindlustada uudiskirja ilmumise uue aasta esimesel poolaastal. Samal ajal otsime aktiivselt võimalusi uudiskirja rahastusmudelit mitmekesistada ning loodame uue aasta teisest poolest alates mäel olla.

Kui tunned, et uudiskiri on väärtuslik ja tahaksid toetada selle edasist ilmumist, siis oleme Sulle tänulikud, kui otsustad annetada. Annetuse saad teha meie arveldusarvele EE172200221038694597 ning ülekandele kirjuta selgituseks kindlasti "annetus". Nii on kindel, et saad sellelt summalt tulumaksu tagasi. Täpsemalt sellest, miks annetusi kogume ja miks just nii palju, loe lähemalt SIIT!

Kõiki keskkonnaõiguse uudiskirju näed SIIN ja samas saad tellida selle ka endale korpostkasti käima! 

Kui tead kedagi, keda meie uudiskirja sisu võiks kõnetada, soovita tallegi meie uudiskiri omale POSTKASTI TELLIDA ning anna talle teada ka selle toetamise võimalusest!