KAEVANDAMISKOGUKONDADE
KOOSTÖÖ

Uudised


05.03.2021: Kaevanduskogukondade 25.02.2021 kohtumise kokkuvõte.
25.02 kohtusid virtuaalselt 28 huvilist KÕKi, ERLi ja Purtse jõe Arenduskeskuse korraldatud arutelul. Arutelul koondasime kogukondade huvid ja vajadused, et nii KÕKi koostatav osalemisjuhend, plaanitav koolitus kui ka kogukondade koostööplatvorm saaksid võimalikult praktilised ning reaalselt kasutatavad. LOE E-KOHTUMISE KOKKUVÕTET.

Ökoskoop. Elu kaevanduspiirkondades,
22.02.2021
Mida tähendab elada kaevanduste piirkonnas ja seista oma õiguste eest? Keskkonnaõiguste Keskus koos Eesti Rohelise Liikumise ja Purtse jõe Arenduskeskusega püüab koondada Harjumaa, Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa aktiivseid kogukondi kaevandamispiirkondades , et lahendada kaevandamissurvest tulenevaid probleeme. Saates külas Keskonnaõiguste Keskuse juht Tarmo Treimann ja Lüganuse küla elanik Laila Meister.

PRESSITEADE: Keskkonnaühendused kutsuvad Põhja-Eesti kaevandamiskogukondi ühisarutelule,
01.02.2021

Põhja-Eesti kaevandamiskogukonnad Harjumaal, Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal on kutsutud ühisarutelule 25. veebruaril, et edendada nende kogukondade oskusi kaasa rääkida nii planeeritavate kui ka juba olemasolevate kaevanduste töö korraldamisel. Pikemat uudist loe edasi siitRegistreerumine arutelule SIIN.

Keskkonnaühendused kaardistavad kaevanduspiirkondi ning aktiivseid kohalikke kogukondi Põhja-Eestis,
16.06.2020

Keskkonnaõiguse Keskus, Eesti Maavarade Ühing ning Purtse Jõe Arenduskeskus on asunud kaardistama ehitusmaavarade kaevanduspiirkondi Harjumaal, Lääne-Virumaal ning Ida-Virumaal. Loe edasi


Kaevandamiskogukondade koostööd "Maavarade kaevandamisest mõjutatud kogukondade koostööplatvormi loomine" toetab Avatud Eesti Fond koos Vabaühenduste Liiduga Aktiivsete Kodanike Fondist.